04.12.2015

Piękna, Polska, Złota Jesień

Tak pięknej i ciepłej jesieni, nie widziałam już dawno. Rozkoszowałam się tymi złotymi liśćmi i delikatnymi podmuchami wiatru. Siadałam wtedy na ławce i łapałam ciepłe promienie słońca, podczas gdy Gabryś śmigał na swoim rowerku biegowym. Odkąd opanował jazdę do perfekcji, mógłby wcale się z nim nie rozstawać. Ale sielskie chwile minęły i zrobiło się zimno. Pierwszy mróz, pierwsze skrobanie szyb i pierwszy śnieg. Lubię zimę, ale tylko wtedy kiedy nie muszę się nigdzie spieszyć i kiedy jestem zdrowa. Niestety na styku jesieni i zimy zawsze rozgrywa się u mnie ten sam scenariusz. Ból głowy, ból gardła, katar, zatkany nos, kaszel, gorączka. JESTEM CHORA. I tak leżę w domu i wspominam dni, kiedy jeszcze było fajnie. Bo teraz nie jest. Szczególnie, z tym antybiotykiem obok...

Zdjęcia zrobione w Mieleckim Parku Leśnym :) Fajnie jest patrzeć, jak moje miasto się rozwija i jak powstaje wiele miejsc, do których można się wybrać odpocząć.


Kochani, poza tym miejscem znajdziecie nas jeszcze na Facebooku i Instagramie. Odnośniki znajdziecie w lewym górnym rogu bloga na nagłówku :)
Na Facebooka zapraszam Was szczególnie,bo w tym momencie trwa rozdanie, a do wylosowania są naprawdę fajne nagrody :)

13 komentarzy:

 1. Piekny ten Wasz park!!! Jesień bywa zmienna, ale dziś akurat świeci słońce :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Świeci! I chyba z tego wszystkiego wywlokę naszą dwójkę z domu! :D

   Usuń
 2. Zdrowiej kochana szybko,ja byłam chora zaraz we wrześniu i pewnie następny raz będzie koło lutego. Dziś patrzę za okno i znów jest słonecznie i ciepło więc głowa do góry/.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też chorujesz góra 2-3 razy do roku? :D

   Usuń
 3. Taka kolej rzeczy. Jesień, zima, a potem znów będzie wiosna i lato. Zdrowiej, abyś na święta się wykurowała :)

  OdpowiedzUsuń
 4. fajny ten wasz park miejski!

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny macie ten park :) Mnie (odpukać) póki co choroby omijają szerokim łukiem w tym roku i oby tak pozostało. A Tobie życzę szybkiego powrotu do zdrowia, byś wraz z synkiem znowu mogła korzystać z zabaw na świeżym powietrzu :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale ślicznie :) Bardzo ładny park, u nas już w ogole liści nie ma.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U nas zalega jeszcze bardzo, bardzo dużo...

   Usuń